Polonezköy Kahvaltı

polonezkoy

Polonezköy doğasının sizi sımsıcak kucakladığı 170 senelik geleneksel Polonya evinde kahvaltımıza davetlisiniz.

4 mevsim ayrı güzel Polonezköy’de , Leonardo Bahçesinden Jan Dahoda tarafından özenle ve zevkle yetiştirilmiş  taze ve organik yeşillikler sebzeler kahvaltımızda kullanılmakta.

Etini kendimizin seçtiği karışımını özel olarak hazırladığımız kasap sucuğumuz. Taze köy yumurtaları.

Bizim için Leonardo bir tutkudur.Bir aile geleneğidir.

 

Polonezköy’ün tertemiz atmosferinde sevdiklerinizle güzel bir sabah kahvaltısı.

Türk, Polonya, Avusturya, Fransız, Slav mutfaklarının en leziz örneklerinin sunulduğu restaurantta Jan Bey’in organize ettiği Leonardo’nun bahçesindeki organik serada yetiştirdiği ürünleri restaurantında kullanmakta. Şefimiz Mehmet AYDIN tarafından hazırlanan Alacart Menümüzde Ördek, Steak Diana, Steak Ala Polonez, Polonya mutfağından Klutski, Leonardo böreği, Parmesanlı Leonardo salatası, Böğürtlenli krep gibi tatlar mutlaka denenmesi gerekir.

Ayrıca masanızda hazırlanan orman mantarı flambeyi denemelisiniz.

11 Haziran 2018 Pazartesi gününe kadar Cumartesi ve Pazar günleri 09:30 – 16:00 arası tek büfe olarak hizmet vermekteyiz.

Bu tarihtan sonra, Cumartesi ve Pazar Günleri Açık Büfe Kahvaltımız Saat 09:00 -12:30 arası olup Ayrıca Brunch Saat 11:00- 16:30 arasındadır.

Yemekten sonra alacağınız Bayan Anna’nın kendine özgü tarifiyle mevsiminde yaptığı ev yapımı ceviz, portakal yada vişne likörü Leonardo`nun olmazsa olmaz tatları arasındadır.

Web Tasarım : Web Ajans Net